YORUMLAR
Toplam 11 yorum var Onay bekleyen yorum yok.
Ali GÖKDENİZ 23 Kasım 2017 Perşembe  14:58

Mekanı Cennet olsun.Ayhan Bey kalemine Yüreğine sağlık ne güzel anlatmışsın.Kalemin beni ERZURUM yılarıma götürdü.Bu memleketin senin gibi yazanlara senin gibi düşünenlere ihtiyacı var.Selamlar.Arap fars dili mezunlarından Ali Baba.

Yorumu oyla      0      0  
Hasan ÇAKMUR 3 Ağustos 2017 Perşembe  18:56

Mekanı Cennet olsun teyzemizin.Allah Aydemir ailesine ve o komşuluğu bilen biri olarak komşularına sabırlar versin.Ayrıca sevgili Ayhan ağabey'im sana da sabırlar dilerken,bizi alıp yıllar öncesinin Erzurumuna ve mahallemize götürdüğün için teşekkür ederim.

Yorumu oyla      2      0  
osman alihocagil 2 Ağustos 2017 Çarşamba  18:29

Yıllar sonra Ayhan ağabeyimizi görmek ve bir yazısını okumak çok güzeldi nede olsa siyasi hayatında çok şey öğretmiştir bize harbi dadaş yıllar sonra memleketime geleceğim inşaallah senide görürüm .

Yorumu oyla      2      0  
Cemil Aydın 31 Temmuz 2017 Pazartesi  16:56

Mekanı cennet olsun ezemin..Tosya Erzurumun en eski mahallelerinden olup dostluğu komşuluğu kardeşligi yoğun yaşayan mahallelerindendir.bir tosyalı olarak gururluyum.Ata dede komşularımızı ebediyete uğurlarken hüzünleniyoruz.cennette inşallah görüşürüz.....

Yorumu oyla      2      0  
Sebahattin BARLAK 28 Temmuz 2017 Cuma  23:13

Sevgili abim bir insanın duygularına ancak bu kadar rehber olunabilir eline kalemine ve yüreğine sağlık elbetteki üzülmemek elde mi today bir değerini daha kaybetmenin acısını yaşarken rabbim neriman teyzeye rahmet etsin ruhu şad mekanı cennet olsun sayın vekilimiz İbrahim AYDEMİR İsmail AYDEMIR ve Bünyamin AYDEMİR ede rabbim sabır ihsan eylesin

Yorumu oyla      2      0  
Adil HORTOOĞLU 27 Temmuz 2017 Perşembe  12:53

NERİMAN EZEMİZİN MEKANI CENNET OLSUN. AYŞE ANAMIZA KOMŞU OLSUN İNŞALLAH.RABBİM AİLE EFRADINA SABIR VERSİN. AYHAN GARDAŞ O GÜZEL YÜREĞİNLE YİNE ŞEHRİMİZİN GÜZEL BİR RESİM KARESİNİ ÇOK GÜZEL YAZMIŞSIN . CEDDEN RAHMET. VAROLASAN.

Yorumu oyla      2      0  
Tevhit Gülseven 26 Temmuz 2017 Çarşamba  10:35

"Innalillahi ve inna ileyhi raciun". Allah rahmet eylesin başınız sağ olsun. Mekânı cennet olsun. Rabbim sevdiklerine sabrı Cemil versin. Ne güzeldir ne güzel ki bir ana ve bir insan için arkasından böyle bir yazı yazılır.

Yorumu oyla      2      0  
Selahattin BAKIR 26 Temmuz 2017 Çarşamba  09:21

Yazıma başlarken Teyzemizin mekanı Nur makamı cennet olsun Sayın Vekilime İsmail kardeşime başsağlığı diliyor Yakınlarına sabır diliyorum Ayhan sana nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum inan yazını okudum gözümden yaş eksik olmadı demek yaşlanıyoruzki eski hatıralar beni bayağı etkiledi Ayhan abim geçmişi bu kadar güzel kimse anlatamazdı kalemine sağlık yüreğine sağlık canım abim

Yorumu oyla      2      0  
Ayhan Akbulut 25 Temmuz 2017 Salı  22:12

Hissiyatin arzuhali bu olsa gerek. Yazandan da yazdıran teyzemizden de Allah razı olsun. Teyzemizin mekanı cennet yakınlarının başı sağ olsun. 'İnna lillahi ve İnna ileyhi raciun.

Yorumu oyla      2      0  
TİMUR TURHAN 25 Temmuz 2017 Salı  21:26

Bu kadar mı güzel anlatılır Ayhan KARA ağabeyim, Yüreğine sağlık, emeğine sağlık, canına sağlık. Çok duygulandım. Rabbim cümle ölmüş büyüklerimize rahmet eylesin. Mekânları cennet olsun inşallah.

Yorumu oyla      2      0  
vahdet nafiz aksu 25 Temmuz 2017 Salı  12:48

Kıymetli teyzemizin mekânı cennet olsun, cümle geçmişlerimizin kabri nur ile dolsun. Mirim efendim, bu enfes yazı ile hissiyatımıza tercüman oldun, senin de geçmişlerine rahmet. Bizlere birbirinden kıymetli evlatlar miras bırakan ezemizin inşallah amel defteri açıktır. ‘İnna lillahi ve inna ileyhi raciun’

Yorumu oyla      2      0