ford ercihan otomotiv
Ana Sayfa Guncel Asayiş Siyaset Ekonomi Eğitim Kültür-Sanat Sağlık-Yaşam Spor Araştırma İnceleme Bölgeden Türkiye Teknoloji
Milletvekili Aydemir: 'Toprak aziz, tohum mübarek’
Milletvekili Aydemir: 'Toprak aziz, tohum mübarek’
Engelliler Meclisinden “Diyabet” etkinliği
Engelliler Meclisinden “Diyabet” etkinliği
Türkiye'nin ilk yerli kanser ilacı üretildi
Türkiye'nin ilk yerli kanser ilacı üretildi
‘Dinimiz bir, dilimiz bir, kültürümüz bir’
‘Dinimiz bir, dilimiz bir, kültürümüz bir’
Karataş, güven tazeledi
Karataş, güven tazeledi
HABERLER>SİYASET
22 Mayıs 2018 Salı - 02:00

İşte AK Parti aday listesi

AK Parti'nin en genç milletvekili adayı Kocaeli 11. sıradan aday gösterilen 18 yaşındaki Elif Nur Bayram olurken, en yaşlı adayı ise Mardin 4. sıradan aday gösterilen Ahmet Munip oldu.

İşte AK Parti aday listesi

AK Parti'nin en genç milletvekili adayı Kocaeli 11. sıradan aday gösterilen 18 yaşındaki Elif Nur Bayram olurken, en yaşlı adayı ise Mardin 4. sıradan aday gösterilen Ahmet Munip oldu.

AK Parti'nin YSK'ya sunduğu listede adayların toplam kadın aday sayısı 126, toplam erkek aday sayısı ise 474. AK Parti'nin en genç milletvekili adayı Kocaeli 11. sıradan aday gösterilen 18 yaşındaki Elif Nur Bayram olurken, en yaşlı adayı ise Mardin 4. sıradan aday gösterilen Ahmet Munip oldu. Listelerde 26. dönemden 167 milletvekili tekrar yer buldu.

İzmir 1. Bölgeden Başbakan Binali Yıldırım aday gösterilirken, Başbakan Yardımcıları Bekir Bozdağ Yozgat, Fikri Işık Kocaeli, Hakan Çavuşoğlu Bursa 1. bölge, Recep Akdağ ise Erzurum’dan aday gösterildi. Bakan olarak görev yapan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu Adana, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Afyonkarahisar, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Antalya, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül Gaziantep, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak İstanbul 1. Bölge, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 2. Bölge, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş 3. Bölge, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Kayseri, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci Malatya, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan Mersin, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba Şanlıurfa, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Sivas, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak Rize, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya İstanbul 2. Bölge, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Kars, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan Samsun’dan aday gösterildi.

Listede yer almayanlar ise Maliye Bakanı Naci Ağbal, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik oldu. AK Parti milletvekili aday listesi şöyle:

ADANA

Jülide Sarıeroğlu

Tamer Dağlı

Mehmet Şükrü Erdinç

Ahmet Zenbilci

Abdullah Doğru

Sevil Can

Muhammed Aksoy

Samir Altunkaynak

Ramazan Çırak

Erol Kahraman

Reşan Arlıer

Necip Fazıl Cengil

Mehmet Gazioğlu

Muhammed Zeki Aç

Zekeriye Yıldızoğlu

ADIYAMAN

Ahmet Aydın

İbrahim Halil Fırat

Muhammed Fatih Toprak

Yakup Taş

Abdulaziz Aslan

AFYONKARAHİSAR

Veysel Eroğlu

Ali Özkaya

İbrahim Yurdunuseven

Rasime Kıpırtı Fedakar

Mehmet Zeybek

İbrahim Ünlüer

AĞRI

Ekrem Çelebi

Abbas Aydın

Dilan Özmen Özgün

Erhan Tenekeci

AKSARAY

İlknur İnceöz

Cengiz Aydoğdu

Mustafa Serdengeçti

Muhammed Aktaş

AMASYA

Mustafa Levent Karahocagil

Hasan Çilez

Abdulkerim Buğra Şimşek

ANKARA BİRİNCİ BÖLGE

Yıldırım Tuğrul Türkeş

Fatih Şahin

Yalçın Akdoğan

Ali İhsan Arslan

Murat Yıldırım

Fatma Öncü

Fahri Usta

Gökçer Doğan

Fevzi Aydın

Büşra Soylu

Muammer Cemaloğlu

Elif Rabia Toptancı

Adil Can Yıldırım

ANKARA İKİNCİ BÖLGE

Mustafa Destici

Lütfiye Selva Çam

Emrullah İşler

Orhan Yegin

Arife Polat Düzgün

Zeynep Yıldız

Ahmet Fethan Baykoç

Enes Şişman

Müzehher Belma Erdoğan

İbrahim Enes Duruay

Onur Alp Başayar

ANKARA ÜÇÜNCÜ BÖLGE

Mehmet Naci Bostancı

Asuman Erdoğan

Nevzat Ceylan

Barış Aydın

Hacı Turan

Meryem Göka

Tuna Koç

Kurtcan Çelebi

Serhat Bayar

Dilara Tabak

Mehmet Gündoğdu

Mücahit Efe

ANTALYA

Mevlüt Çavuşoğlu

Mustafa Köse

Sena Nur Çelik

İbrahim Aydın

Atay Uslu

Kemal Çelik

Gülçin Özboz

Seyit Emre Göyük

Ercan Mekteplioğlu

Mustafa Erkan

Hasan Hüseyin Cengiz

Esma Balaban Karacan

Hasan Demir

Ömer Akbaş

Canbey Çetin

Hasan Kerem Ünsal

ARDAHAN

Orhan Atalay

Halil İbrahim Dursunoğlu

ARTVİN

Ertunç Erkan Balta

Muzaffer Çorbacı

AYDIN

Mustafa Savaş

Bekir Kuvvet Erim

Metin Yavuz

Rıza Posacı

Ersin Esenlik

Ahmet Tarık Sarı

Seda Kanat

Yasemi Sarıçiçek

BALIKESİR

Adil Çelik

Belgin Uygur

Yavuz Subaşı

Mustafa Canbey

Pakize Mutlu Aydemir

Ömer Alan

Osman Bıldır

Zeynep Deniz

Encan Aydoğdu

BARTIN

Yılmaz Tunç

Yaşar Arslan

BATMAN

Ziver Özdemir

Murat Güneştekin

Mehmet Şat

Murat Çiçek

Ayla Işık

BAYBURT

Fetani Battal

BİLECİK

Selim Yağcı

Halil Eldemir

BİNGÖL

Cevdet Yılmaz

Feyzi Berdibek

Zeki Korkutata

BİTLİS

Cemal Taşar

Vahit Kiler

Fevzi Taşdemir

BOLU

Arzu Aydın

Fehmi Küpçü

Metin Vural

BURDUR

Bayram Özçelik

Yasin Uğur

Emine Aktaş

BURSA BİRİNCİ BÖLGE

Hakan Çavuşoğlu

Mustafa Esgin

Refik Özen

Emine Yavuz Gözgeç

Ahmet Kılıç

Gülten Kapıcıoğlu

Sadettin Cangül

Arif Çelenk

Muhammed Erdoğan

Arif Bekir Dangaç

BURSA İKİNCİ BÖLGE

Efkan Ala

Osman Mesten

Vildan Yılmaz Gürel

Zafer Işık

Muhammet Müfit Aydın

Atilla Ödünç

Ahmet Yelis

Selda Meriç

Burcu Yaran

İsmail Özkan

ÇANAKKALE

Bülent Turan

Jülide İskenderoğlu

Furkan Sezer

Fırat Akgün

ÇANKIRI

Muhammet Emin Akbaşoğlu

Salim Çivitcioğlu

ÇORUM

Ahmet Sami Ceylan

Oğuzhan Kaya

Erol Kavuncu

Serap Yıldırım

DENİZLİ

Cahit Özkan

Şahin Tin

Ahmet Yıldız

Nilgün Ök

Hasan Oymak

Mustafa Semerci

Dilek Çevik

Adem Kayar

DİYARBAKIR

Mehmet Mehdi Eker

Ebubekir Bal

Oya Eronat

Mehmet Emin Yılmaz

Erdal Atik

Çiğdem Akyıl Akaylar

Remzi Çayır

Fehmi Kardeşoğlu

Muhammed Ahmet Mahsum

Melikoğlu

Emre Yazıcıoğlu

Nezihe Kent

Mustafa Güleken

DÜZCE

Fahri Çakır

Ayşe Keşir

Numan Çabuk

EDİRNE

Fatma Aksal

İlyas Akmeşe

Erdem Güyümgüler

Burak Cambaz

ELAZIĞ

Metin Bulut

Sermin Balık

Zülfü Tolga Ağar

Zülfü Demirbağ

Şahin Şerifoğulları

ERZİNCAN

Süleyman Karaman

Burhan Çakır

ERZURUM

Recep Akdağ

Zehra Taşkesenlioğlu

Selami Altınok

İbrahim Aydemir

Zafer Tarikdaroğlu

Fazilet Dağcı Çığlık

ESKİŞEHİR

Nabi Avcı

Harun Karacan

Emine Nur Günay

Mustafa Dündar Ünlü

Ahmet Namık Akdoğan

Nurettin Kaba

Serhat Tunç

GAZİANTEP

Abdulhamit Gül

Ahmet Uzer

Mehmet Erdoğan

Abdullah Nejat Koçer

Derya Bakbak

Ali Şahin

Müslüm Yüksel

Mehmet Sait Kirazoğlu

Yaşar Atılgan

Serpil Kavrak

İhsan Kaya

Hatice Merve Tatar

Muhammed Melaz Aktoğ

Mahmut Burak Kızılelma

GİRESUN

Cemal Öztürk

Kadir Aydın

Sabri Öztürk

Serdar Demirkan

GÜMÜŞHANE

Hacı Osman Akgül

Cihan Pektaş

HAKKARİ

Husret Dinç

Abdulmecit Tarhan

Nurettin Fırat

HATAY

Hacı Bayram Türkoğlu

Hüseyin Yayman

Abdulkadir Özel

Hüseyin Şanverdi

Sabahat Özgürsoy Çelik

Abdülkerim Güven

Kudret Artan

Mehmet Fettah Çiftçi

Cemile Tuna

Ecrin Nazlı İnan

Osman Uzan

IĞDIR

Ahmet Tutulmaz

Hasan Güneş

ISPARTA

Süreyya Sadi Bilgiç

Recep Özel

Mehmet Uğur Gökgöz

Ayşe Nur Akbay

İSTANBUL BİRİNCİ BÖLGE

Berat Albayrak

Nurettin Canikli

Mustafa Ataş

Erol Kaya

Vedat Demiröz

Ravza Kavakcı Kan

Osman Boyraz

İsmet Uçma

Mihrimah Belma Satır

Ahmet Berat Çonkar

Hulusi Şentürk

Müşerref Pervin Tuba Durgut

Eyüp Özsoy

Serkan Bayram

Fatih Süleyman Denizolgun

Şeyma Döğücü

Azmi Ekinci

Hurşit Yıldırım

Ali Sevinç

Tuğba Ercan

Sabri Balaman

Esma Ersin

Mustafa Mican

Ahmet Özdinç

İbrahim İlci

Semanur Koçal

Ramazan Özkürkçü

Fidan Erdoğan Avşar

Feyzullah Tuna

Fuat Kinsiz

Ahmet Ayhan Kayaoğlu

Sinem Demir

Muhammet Ali Kumru

Levent Coşkun Erkekoğlu

Oktay Tan

İSTANBUL İKİNCİ BÖLGE

Süleyman Soylu

Fatma Betül Sayan Kaya

Volkan Bozkır

Abdullah Güler

Hasan Turan

Serap Yaşar

Aziz Babuşcu

Şirin Ünal

Canan Kalsın

Ahmet Hamdi Çamlı

Markar Eseyan

Mustafa Demir

İffet Polat

İbrahim Yasin Kırıcı

Salih Çakır

Ayşe Böhürler

Suna Tarhan

Ahmet Hamdi Görk

Hacı Mehmet Baykurt

Mustafa Arabul

Beyza Sındıraç

Serkan Haser

Ahmet Yıldız

Emine Çakır

Hamza Kulaksız

Sevde Sena Dağlı

Enes Kaşkaş

Halil Poyraz

İSTANBUL ÜÇÜNCÜ BÖLGE

Numan Kurtulmuş

Mehmet Muş

Akif Çağatay Kılıç

Mehmet Doğan Kubat

Tülay Kaynarca

Halis Dalkılıç

Emine Sare Aydın Yılmaz

Nevzat Şatıroğlu

Zafer Sırakaya

Rümeysa Kadak

Ahmet Mücahit Arınç

Mustafa Yeneroğlu

Erkan Kandemir

Şamil Ayrım

Alev Dedegil

Yıldız Seferinoğlu

Zülfiye Füsun Kümet

Mürteza Zengin

Ayhan Oğan

Haşim Taşkıran

Ruken Kilerci

Rasim Erdoğmuş

Hatice Bozdağ

Mehmet Umur

Oya Eren

Bülent Durgun

Zehra Ercan

Ali Çezik

Hasene Çapar

Sedat Sayımoğlu

Cahit Keskin

Sinan Karşıyaka

Hayriye Kuzu

Mehmet Emin Aşıkkutlu

Münir Eren

İZMİR BİRİNCİ BÖLGE

Binali Yıldırım

Mahmut Atilla Kaya

Ceyda Bölünmez Çankırı

Cemal Bekle

Bilal Doğan

Emre Cemil Ayvalı

Temel Yıldırım

Ahmet Gürhan

Gözde Keskin

Fatih Reha Yavuzer Kam

Koray Battal

Muhabbet Güneri

Ahmet Uğur Baran

Halil Cüneyt Açıl

İZMİR İKİNCİ BÖLGE

Hamza Dağ

Fehmi Alpay Özalan

Necip Nasır

Yaşar Kırkpınar

Melek Eroğlu

Necip Fazıl Kurt

Adil Yüksel

Erdem Öksüz

Gerçek Tekin

Musa Çevik

Saliha Bozkurt

Ahmet Numan Arıcı

Fatma Nur Gündüzpolat

Ender Doğan

KAHRAMANMARAŞ

Mahir Ünal

Ahmet Özdemir

Celalettin Güvenç

İmran Kılıç

Mehmet Cihat Sezal

Habibe Öçal

Türk İslam Karakoç

Mehmet İlker Çitil

KARABÜK

Cumhur Ünal

Niyazi Güneş

Tuğba Yeğin

KARAMAN

Recep Şeker

Selman Oğuzhan Eser

Hüseyin Mutlu

KARS

Ahmet Arslan

Yunus Kılıç

Abdulfetah Çetinkaya

KASTAMONU

Hakkı Köylü

Metin Çelik

Murat Demir

KAYSERİ

Mehmet Özhaseki

Mustafa Elitaş

Taner Yıldız

İsmail Emrah Karayel

İsmail Tamer

Hülya Nergis

Sami Dedeoğlu

Ali Saraçoğlu

Tuğba Yörük Öztürk

Ali Ekşi

KIRIKKALE

Ramazan Can

Bayram Salim Bozdemir

Mustafa Arslan

KIRKLARELİ

Selahattin Minsolmaz

Volkan Göç

Kadriye Tokat

KIRŞEHİR

Mustafa Kendirli

Necmettin Erkan

KİLİS

Mustafa Hilmi Dülger

Ahmet Salih Dal

KOCAELİ

Fikri Işık

İlyas Şeker

Radiye Sezer Katırcıoğlu

Mehmet Akif Yılmaz

Sami Çakır

Cemil Yaman

Emine Zeybek

Hakan Höbek

Ufuk Ekinci

Osman Tüfekçi

Elifnur Bayram

Enver Zengin

Hayrettin Deniz

KONYA

Ahmet Sorgun

Tahir Akyürek

Orhan Erdem

Leyla Şahin Usta

Ziya Altunyaldız

Hacı Ahmet Özdemir

Gülay Samancı

Abdullah Ağralı

Selman Özboyacı

Halil Etyemez

Ali Sürücü

Mehmet Akif Yılmaz

Zerrin Özel

Osman Seçgin

Muhammed Zeren

KÜTAHYA

Ahmet Tan

İshak Gazel

Ceyda Çetin Erenler

Mustafa Özbey

Mehmet Kaymaz

MALATYA

Bülent Tüfenkci

Öznur Çalık

Ahmet Çakır

Hakan Kahtalı

Selahattin Barış Palandöken

Vahit Atalan

MANİSA

Murat Baybatur

Uğur Aydemir

İsmail Bilen

Semra Kaplan Kıvırcık

Mehmet Ali Özkan

Güzide İçen Kasap

Ozan Erdem

Mehmet Sencer Türkmen

Samed Zenginoğlu

Serkan Eren

MARDİN

Şehmuz Dinçer

Cengiz Demirkaya

Veysi Şahin

Ahmet Munip Yıldızoğlu

İbrahim Kösen

Ahmet Kaya

MERSİN

Lütfi Elvan

Ali Cumhur Taşkın

Zeynep Gül Yılmaz

Hacı Özkan

Bilal Özkan

Ali Keser

Zeynep Şemsi Aysalar

Orhan Kemal Yüksel

Güllü Can

Mehmet Sait Kayan

Naci Durmaz

Rabia Nur Şenlik

Muhammed Emin Erden

MUĞLA

Mehmet Yavuz Demir

Yelda Erol Gökcan

Muhittin Kayabaş

Hüseyin Zafer Alkaya

Eylem Tan

Kadir Dağlı

Arif Sert

MUŞ

Mehmet Emin Şimşek

Abdulselam Er

Abdulmecit Cantepe

Figen Ergül

NEVŞEHİR

Mustafa Açıkgöz

Yücel Menekşe

Emre Çalışkan

NİĞDE

Yavuz Ergun

Selim Gültekin

Sedat Çağlar

ORDU

Şenel Yediyıldız

Ergün Taşcı

Metin Gündoğdu

Hamide Aydemir Demir

Sait İnan

Yavuz Selim Kıran

OSMANİYE

Mücahit Durmuşoğlu

İsmail Kaya

Asena Alaca

Yusuf Mingan

RİZE

Hayati yazıcı

osman aşkın bak

muhammed avcı

Sakarya

Ali ihsan yavuz

recep uncuoğlu

kenan sofuoğlu

çiğdem erdoğan atabek

ali inci

ekrem yüce

lütfi bayraktar

SAMSUN

Ahmet Demircan

Yusuf Ziya Yılmaz

Çiğdem Karaaslan

Fuat Köktaş

Orhan Kırcalı

Bekir Keleş

Elif Coşkun Bilgin

Caner Göktepe

Muhammet Yasir Okudan

SİİRT

Osman Ören

Sadettin Sabaz

Lokman Özcan

SİNOP

Nazım Maviş

Ayhan Ergün

SİVAS

İsmet Yılmaz

Mehmet Habib Soluk

Semiha Ekinci

Rüstem Yüce

Yaşar Sayan

ŞANLIURFA

Ahmet Eşref Fakıbaba

Mehmet Kasım Gülpınar

Halil Özcan

Zemzem Gülender Açanal

Mehmet Ali Cevheri

İbrahim Halil Yıldız

Halil Özşavlı

Ahmet Akay

Mehmet Fatih Aksoy

Güler Kama İzol

İbrahim Toru

Sedat Ertürk

İsmail Tosun

İbrahim Ayhan

ŞIRNAK

Rizgin Birlik

Hatice Atan

Mehmet Emin Dindar

Mahmut Ökten

TEKİRDAĞ

Mustafa Şentop

Mustafa Yel

Çiğdem Koncagül

Mestan Özcan

Kerim Atalay

Abdullah Öğe

Cem Karaca

TOKAT

Yusuf Beyazıt

Mustafa Arslan

Özlem Zengin

Fatih Akgün

Adem Dizer

TRABZON

Muhammet Balta

Adnan Günnar

Bahar Ayvazoğlu

Salih Cora

Vehbi Koç

Selçuk Çebi

TUNCELİ

Hakan Özer

Nazif Yıldırım

UŞAK

Mehmet Altay

İsmail Güneş

Mert Şişman

VAN

Osman Nuri Gülaçar

İrfan Kartal

Abdulahat Arvas

Ebubekir Kaçmaz

Gülşen Orhan

Yılmaz Kılıç

Bilal Emre Yörük

Malik Özbey

YALOVA

Ahmet Büyükgümüş

Meliha Akyol

Hasan Özçelik

YOZGAT

Bekir Bozdağ

Yusuf Başer

Sibel Yıldırım

İskender Minar

ZONGULDAK

Polat Türkmen

Ahmet Çolakoğlu

Hamdi Uçar

Züleyha Arıman

Burhan Onuk

 
Valilik anında tedbir aldı
 
Kabineden 22 isim listede
YORUMLAR
 Onay bekleyen yorum yok.

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Neleri kabul ediyorum: IP adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
 

Bu haber henüz yorumlanmamış...

FACEBOOK YORUM
Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın hemen onaylansın...
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Hayırlı olsun
AK Parti Erzurum Milletvekili aday listesi açıklandı. İlk sırayı Başbakan ...
Aydemir: 'Asım’ın nesline minnettarız’
Milletvekili Aydemir, son 16 yılda madde planında olduğu gibi mana planında ...
“Kudüs nöbetini devralma sırası bize gelmiştir”
Erdoğan, “Bu mücadelede Müslümanlara öncülük etmekten şeref duyarım. İsrail’in ...
 
MHP Erzurum milletvekili aday listesi açıklandı
MHP'nin 27'nci Dönem milletvekili aday listesi açıklandı. Erzurum listesinde, ...
Aydemir: ‘Zalimleri lanetliyoruz’
AK Parti Milletvekili Aydemir, ‘Gazze’de katliam yapanları, Filistin’in ...
Aydemir: ‘Varlığımızı ana duasına borçluyuz’
Milletvekili Aydemir, 'Hz. Hatice anamızın iffet ve ismetinin izinde bulunmakta ...
 
Öz: ‘Analar şefkatin sembolüdür’
Adalet ve Kalkınma Partisi Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Anneler ...
Aydemir: “Biz kaynaksız,ceffelkalem iş yapmayız”
Aydemir, ‘Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına ile ...
Aydemir TBMM’de dadaş vefasını paylaştı
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, TBMM Genel Kurulu’nda yaptığı ...
 
ERZURUM
ERZURUM GAZETESİ
YAZARLAR
Ahmet Göksan
Ahmet Göksan
Niyetin İyisi
Vahdet Nafiz Aksu
Vahdet Nafiz Aksu
Büyük Projelerin Yarışacağı Yerel Seçim Ortamı
Kadir Sabuncuoğlu
Kadir Sabuncuoğlu
Erzurumspor’a VAR Engeli…
M.Tevhit Gülseven
M.Tevhit Gülseven
Bağırmak..!
Yavuz Öztürkler
Yavuz Öztürkler
Hayvanlar Satılık Olabilirler Ama “Eşya” Değillerdir
Mahmut Akdağ
Mahmut Akdağ
Vicdan ve Allah Korkusu Ya da Dolar..!
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ARŞİV
ANKET
Palandöken ve Konaklı Kayak Merkezine

Hiç Gitmedim
1 Kerre gittim
1'den fazla gittim
Her hafta sonu gidiyorum

Sonuçları göster Anket arşivi
FACEBOOK'TA ERZURUM GAZETESİ
TWITTER'DA ERZURUM GAZETESİ
Ana Sayfa Guncel Asayiş Siyaset Ekonomi Eğitim Kültür-Sanat Sağlık-Yaşam Spor Araştırma İnceleme Bölgeden
KünyeHakkımızda KünyeKünye İletişimİletişim FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ RSSRSS Sitene EkleSitene Ekle Günün HaberleriGünün Haberleri
Maxiva