ford ercihan otomotiv
Ana Sayfa Guncel Asayiş Siyaset Ekonomi Eğitim Kültür-Sanat Sağlık-Yaşam Spor Araştırma İnceleme Bölgeden Türkiye Teknoloji Seçime Doğru
Bakan Varank Erzurum'da
Bakan Varank Erzurum'da
Erzurumspor ile Galatasaray, 3. randevuda
Erzurumspor ile Galatasaray, 3. randevuda
Bebeğin ölü doğduğu ortaya çıktı
Bebeğin ölü doğduğu ortaya çıktı
Erzurum Eylül ayı kamu giderleri açıklandı
Erzurum Eylül ayı kamu giderleri açıklandı
Erzurum’da öncelik eğitimin
Erzurum’da öncelik eğitimin
HABERLER>SPOR
10 Şubat 2020 Pazartesi - 14:09

Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü 3. oldu

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde Kuşadası Adagöl Kros Parkurunda Turkcell Kulüplerarası Kros Ligi yarışmaları gerçekleştirildi.

Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü 3. oldu

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde Kuşadası Adagöl Kros Parkurunda Turkcell Kulüplerarası Kros Ligi yarışmaları gerçekleştirildi.

Aydın’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen Kros Grup Yarışmalarına U20 kadınlar kategorisinde 11 takım 70 sporcu, U20 erkekler kategorisinde 15 takım 102 sporcu, büyük kadınlar kategorisinde 15 takım 83 sporcu ve büyük erkekler kategorisinde 11 takım 76 sporcu ile toplamda 52 takım ve 331 sporcu katıldı.

U20 Kadınlar kategorisinde 3.89 km. koşan ferdi sporculardan Ruken Tek (Batman Petrolspor) 13.56 dk. derecesi ile 1’inci, Dilek Öztürk (Fenerbahçe) 14.04 dk. derecesi ile 2’nci ve Ayşe Ecer (Fenerbahçe) 14.11 dk. derecesi ile 3’üncü oldu. Takım derecesinde ise 1’inci Fenerbahçe Spor Kulübü, 2’nci Enka Spor Kulübü ve 3’üncü Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü oldu.

U20 Erkekler kategorisinde 5.69 km. koşan ferdi sporculardan Ayetullah Aslanhan (Fenerbahçe) 17.59 dk. derecesi ile 1’inci, Devrim Kazan (İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü) 18.01 dk. derecesi ile 2’nci ve Ömer Amaçtan (Kocaeli Darıca Belediyesi Eğitim Spor) 18.02 dk. derecesi ile 3’üncü oldu. Takım sıralamasında 1’inci Fenerbahçe Spor Kulübü, 2’nci Kocaeli Darıca Belediyesi Eğitim Spor ve 3’üncü İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü oldu.

Büyük Kadınlar kategorisinde 5.69 km. koşan ferdi sporculardan Daisy Jeptoo Kimeli (Kasımpaşa Spor Kulübü) 19.44 dk. derecesi ile 1’inci, Esma Aydemir (Enka Spor Kulübü) 19.52 dk. derecesi ile 2’nci ve Yayla Kılıç (İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü) 19.55 dk. derecesi ile 3’üncü oldu. Takım sıralamasında 1’inci Kasımpaşa Spor Kulübü, 2’nci İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü ve 3’üncü Fenerbahçe Spor Kulübü oldu.

Büyük Erkekler kategorisinde 9.75 km. koşan ferdi sporculardan Getaye Fisseha Gelow (Ankara Büyükşehir Belediye EGO Spor Kulübü) 29.20 dk. derecesi ile 1’inci, Fetene Alemu Regasa (İstanbul Beştelsiz Spor Kulübü) 29.30 dk. derecesi ile 2’nci ve Ramazan Özdemir (İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü) 29.37 dk. derecesi ile 3’üncü oldu. Takım sıralamasında 1’inci İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü, 2’nci Ankara Büyükşehir Belediye EGO Spor Kulübü ve 3’üncü İstanbul Beştelsiz Spor Kulübü oldu.

Kategorilerinde derece elde eden sporculara Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından madalya takdim edildi. Madalya törenine Spor Şube Müdürü Serdar Küçük, Okul Sporları Şube Müdürü Özgür Akgül, Kuşadası Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Vekili Muhsin Kaplan takdim etti.

 
Erzurumlu Baba: “Ölmek var, dönmek yok”
 
Sigaranın zararlarına dikkat çektiler
YORUMLAR
 Onay bekleyen yorum yok.

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Neleri kabul ediyorum: IP adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
 

Bu haber henüz yorumlanmamış...

FACEBOOK YORUM
Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın hemen onaylansın...
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Türkiye Curling Federasyonu’ndan Büyükşehir’e teşekkür
Türkiye Curling Federasyonu Başkan vekili Ahmet Çelebi, “Tüm sportif faaliyetlere ...
Keçiörengücü, otobüs ile Erzurum’a hareket etti
TFF 1. Lig’in 21. haftasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile karşılaşacak ...
Erzurumspor - Keçiörengücü maçı ertelendi
TFF 1. Lig'in 21. haftasında yarın oynanması planlanan BŞ.BLD Erzurumspor-Keçiörengücü ...
 
Erzurumspor PFDK’ya sevk edildi
13 Süper Lig kulübü ve menajerler, çalışma talimatlarına uymadıkları gerekçesiyle ...
Curlingte Süper Lig heyecanı
Türkiye Curling Federasyonu’nun bu yıl uygulamaya koyduğu Süper Lig müsabakaları ...
Keçiörengücü'nde, Erzurumspor mesaisi
Keçiörengücü, TFF 1. Lig'in 21. haftasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor ...
 
Erzurumspor Keçiörengücü maçını Ak yönetecek
Erzurumspor’un bu hafta sonunda oynayacağı Keçiörengücü karşılaşmasını Caner Ak yönetecek.
Hayata anlam katanlara ödül
Erzurum DSİ Palandöken Masterlar Koşu Takımı’nın bireyleri kentin sporuna ...
Erzurumspor resmi kadrosu açıklandı
Kulüplerin Resmi A Takım Oyuncu Listeleri yayımlandı.
 
ERZURUM GAZETESİ
YAZARLAR
Ö. Faruk Kayaalp
Ö. Faruk Kayaalp
Gün Enflasyonu ve 21 Ekim..
Kadir Sabuncuoğlu
Kadir Sabuncuoğlu
Erzurum’da Canan Uçar Rüzgarı
M.Tevhit Gülseven
M.Tevhit Gülseven
Şahısların ve Milletlerin Mutluluğu
Ahmet Göksan
Ahmet Göksan
Özün Başarısı
Vahdet Nafiz Aksu
Vahdet Nafiz Aksu
Siz Durun Biz Vuralım Ateşkesi
Yavuz Öztürkler
Yavuz Öztürkler
Peynir Zamanı
ERZURUM
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ARŞİV
ANKET
BB Erzurumspor’dan Bu Sezon Beklentiniz

Süper Ligde kalıcı olsun
Bu sezon küme düşmesin
İlk 10’da yer alsın

Sonuçları göster Anket arşivi
FACEBOOK'TA ERZURUM GAZETESİ
TWITTER'DA ERZURUM GAZETESİ
Ana Sayfa Guncel Asayiş Siyaset Ekonomi Eğitim Kültür-Sanat Sağlık-Yaşam Spor Araştırma İnceleme Bölgeden
KünyeHakkımızda KünyeKünye İletişimİletişim FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ RSSRSS Sitene EkleSitene Ekle Günün HaberleriGünün Haberleri
Maxiva