ford ercihan otomotiv
Ana Sayfa Guncel Asayiş Siyaset Ekonomi Eğitim Kültür-Sanat Sağlık-Yaşam Spor Araştırma İnceleme Bölgeden Türkiye Teknoloji Seçime Doğru
Sivasspor Erzurum'da sağanak yağmur altında çalıştı
Sivasspor Erzurum'da sağanak yağmur altında çalıştı
Ayvalı köyünde selin bilançosu ağır
Ayvalı köyünde selin bilançosu ağır
Hacı Bedevi Zeki'ye son görev
Hacı Bedevi Zeki'ye son görev
Emeklilerin Antalya'daki KYK yurtlarında ücretsiz tatil keyfi başladı
Emeklilerin Antalya'daki KYK yurtlarında ücretsiz tatil keyfi başladı
Sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil takla attı: 3 yaralı
Sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil takla attı: 3 yaralı
HABERLER>GUNCEL
20 Kasım 2023 Pazartesi - 18:10

Doğu’da beyaz mevsim

Doğu Anadolu Bölgesi illerini etkisi altında tutan kar yağışı bölgede ulaşım, iletişim ve eğitimi aksattı. Sezonu açmaya çalışan kış turizm merkezlerinde ise kar yağışı sevinçle karşılandı. Palandöken Kayak Merkezinde kar kalınlığı 61 santimetreye ulaştı.

Doğu’da beyaz mevsim

Doğu Anadolu Bölgesi illerini etkisi altında tutan kar yağışı bölgede ulaşım, iletişim ve eğitimi aksattı. Sezonu açmaya çalışan kış turizm merkezlerinde ise kar yağışı sevinçle karşılandı. Palandöken Kayak Merkezinde kar kalınlığı 61 santimetreye ulaştı.

OLTU’YA MEVSİMİN İLK KARI YAĞDI

Oltu’da sağanak yağmur öğle saatlerinde kara dönüştü. Oltu ilçe merkezine mevsimin ilk karı yağdı. Vatandaşlar kışın erken geldiğini belirterek, bu sene kışın çetin geçeceğini söyledi.

Oltu’da ikamet eden Emre Kızıltan, “Beklediğimiz kar ilçe merkezine yağmaya başladı. Bütün gece uyumadan kar yağışını bekledim, öğlene doğru kar yağdı. Güzel keyifli bir ortam oldu umarım hayvanlar ve çocuklar sokaklarda problem yaşamıyorlardır. Eğitim herhangi bir sekteye uğramıyordur. Güzel keyifli bir ortam var, sokaklarda çalışanlara da kolaylıklar diliyorum” dedi.

KAR YAĞIŞI AĞRI’YI BEYAZA BÜRÜDÜ
Ağrı’da başlayan kar yağışı, kenti beyaz örtüyle kapladı.
Kentte öğle saatlerinde başlayan kar yağışı, akşam saatlerine kadar aralıklarla devam ediyor. Yağış sonucu kent merkezi ve yüksek kesimlerde kar kalınlığı 10 santimetreyi geçti. Kar yağışı, çevre yolunda trafik akışını olumsuz etkiledi. Sürücüler araçlarının üzerinde biriken karı temizlemek zorunda kaldı. Bazı vatandaşlar ise şemsiyeleriyle kardan korunmaya çalıştı. Kentte ulaşımın aksamaması için belediye ekipleri iş makineleriyle kar küreme çalışması yaptı. Yağışla birlikte sokaklara çıkan vatandaşlar ise karın keyfini çıkardı.
Vatandaşlar kar yağışının bereketli olmasını temenni ederek, Ağrı’nın karı çok sevdiğini ifade etti.

BİNGÖL'ÜN 5 İLÇESİNDE OKULLAR TATİL EDİLDİ

Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada yoğun yağışların devam ettiğini ve ilerleyen saatlerde kar beklendiğini belirterek 5 ilçede okulların 1 gün tatil edildiği açıkladı.

Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta yaptığı açıklamada, "Sevgili Bingöllüler, yoğun yağışın aralıksız devam etmesi ve ilerleyen saatlerde kar yağışı beklendiğinden Adaklı, Karlıova, Kiğı, Yedisu ve Yayladere ilçelerimizde 20 Kasım 2023 Pazartesi günü eğitim öğretime 1 gün ara verilmiştir. Engelli ve hamile olan kamu görevlilerimiz aynı gün idari izinli sayılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" dedi.

TUNCELİ’DE KAR YAĞIŞI HAYATI OLUMSUZ ETKİLEDİ

Tunceli’nin Pülümür ilçesinde etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.

Pülümür'de hafta sonu etkili olan sağanak yağış gece saatlerinde yerini kar yağışına bıraktı. İlçe merkezi beyaza bürünürken, yağışın kırsal bölgelerde artarak devam ettiği kaydedildi. Tunceli-Erzincan kara yolunun Cankurtaran geçidinde Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından yol açma çalışmaları başlatıldı.

TUNCELİ’DE KAR ESARETİ

Tunceli’nin Pülümür ilçesinde etkili olan kar yağışı, hayatı olumsuz etkiledi.

Hafta sonu etkili olan sağanak yerini kar yağışına bıraktı. Pülümür ilçesinde de etkisini arttırarak sürdüren kar yağışı nedeni ile Derindere, Bardakçı ve Kızılbel köylerine ulaşımda aksamalar meydana geldi. Bölgede bulunan köylere elektrik verilmezken, İl Özel İdare ve karayolları ekipleri bölgede yol açma çalışmalarına başladı.

TARİHİ HARPUT MAHALLESİ’NDE KAR ETKİSİ ARTIRDI, GÖZ GÖZÜ GÖRMEDİ

Elazığ’da mevsimin ilk karıyla buluşan tarihi Harput Mahallesi’nde tipiyle birlikte göz gözü görmedi.

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğünün uyarısını yaptığı sağanak yağış kent genelinde etkili olurken, yükse kesimlerde ise yağmur yerini kara bıraktı. Bu çerçevede bin 200 rakımlı Harput Mahallesi’ne mevsimin ilk karı düştü. Öğlen saatlerinde başlayan kar yağışı etkisini giderek artırdı. Tipi şeklinde seyreden yağışta adeta göz göz görmedi. Kar ile birlikte tarihi dokular ise ayrı bir güzelliğe büründü. Öte yandan yolların kapanmaması için bölgeye ekipler sevk edildi.

AŞIRI YAĞIŞ SONRASI DİPNİ ÇAYI COŞTU

Elazığ’da etkili olan aşırı yağışlar sonrası Dipni çayı coştu.

Meteorolojinin kuvvetli yağış uyarısı yaptığı Elazığ’da sağanak etkili oldu. Hayatı olumsuz etkileyen sağanak yağışın ardından Arıcak ilçesi Üçocak beldesinde bulunan Dipni çayı coştu. Dipni çayının coştuğu anlar vatandaşlar tarafından görüntülendi.

YÜKSEKOVA’DA YOĞUN KAR YAĞIŞI

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde yoğun kar yağışı başladı.

Yüksekova ilçesinde etkili olan yoğun kar yağışı ve sis hayatı olumsuz yönde etkiledi. Sabah saatlerinde bastıran yoğun kar yağışı etkisini sürdürürken, sürücüler ise trafikte ilerlemekte güçlük çekiyor. İşe gitmek için sabah saatlerinde evlerinden çıkan vatandaşlar kar sürpriziyle karşılaştı. Yoğun kar yağışının olduğu ilçede görüş mesafesi yer yer düşerken, karla mücadele ekipleri ise yaşanacak olumsuz bir durum için hazır bekletiliyor.

Meteorolojinin uyarılarından sonra yoğun bir şekilde bastıran kar yağışı kısa sürede ilçeyi beyaza bürüdü.

VAN'DA KAR YAĞIŞI YÜKSEK KESİMLERDE ETKİLİ OLUYOR

Van-Hakkari kara yolu üzerinde bulunan 2 bin 730 rakımlı Güzeldere Geçidi'nde kar yağışı sürücülere zor anlar yaşatıyor.

Kentte üç günden bu yana etkili olan yağmur, yüksek kesimlerde yerini kar yağışına bıraktı. Araç trafiğinin yoğun olduğu Van-Hakkari kara yolu üzerindeki 2 bin 730 rakımlı Güzeldere Geçidi’nde kar yağışı ve tipiden dolayı görüş mesafesinin zaman zaman 30 metreye kadar düşmesi sonucu sürücüler zor anlar yaşıyor.

Öte yandan kar yağışı Van-Bahçesaray kara yolu üzerinde bulunan 3 bin rakımlı Karabet Geçidi'nde de etkili oluyor. Sürücülerin yolda kalmamaları için Karayolları 11. Bölge Müdürlüğü ekipleri, her iki geçitte de kar küreme çalışmalarını sürdürüyor.

KARS'TA TIRLAR YOLDA MAHSUR KALDI

Kars'ta etkili olan kar ve tipiden dolayı tırlar yolda mahsur kaldı. Yaklaşık 2 saat mahsur kalan tır sürücüleri, kendi imkanlarıyla mahsur kaldıkları yerden kurtulmaya çalışıyor.

Kars-Susuz-Ardahan karayolunda etkili olan kar yağışı ve tipiden dolayı buzlanan yolda tırlar mahsur kalırken, kentte öğlenden sonra başlayan kar yağışı ve tipi, ulaşımda aksamalara neden oldu.

Kar yağışı ve tipi Kars-Susuz-Ardahan karayolunda araçların kontrollü geçişine izin veriliyor. Yolda mahsur kalan tır sürücüleri, ise kara yolları ekiplerinden yardım bekliyor.

2 saattir mahsur kaldığını ifade eden tır sürücüsü Abdulmecit Kılıç, “İstanbul’dan yükledim Azerbaycan’a gidiyorum. Kar yağışına hazırlıksız yakalandım. 2 saattir burada mahsur kaldım. Kara yollarını bekliyoruz. Bizi çıkarsa iyi olur, olmazsa buradayız” dedi.

Öte yandan Kars-Susuz-Ardahan karayolunda kar yağışı ve tipi etkisini sürdürüyor. Karayoluna kullanan sürücüler trafik ekiplerince dikkatli olmaları konusunda uyarılıyor.

KARS’TA YOĞUN KAR YAĞIŞI

Meteoroloji uyarıda bulunmuştu. Kars’ta öğlen saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.

Kars’ta öğlen saatlerinde kar yağışı etkili oldu. Özellikle yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı bazı köy yollarını da ulaşıma kapadı. Ulaşıma kapalı bulunan köy yollarının yeniden ulaşıma açılması için Özel İdare ekipleri seferber oldu.

Kars’ın Sarıkamış ilçesinde etkili olan kar, ilçeye bağlı bazı köy yollarını ulaşıma kapadı. Ulaşıma kapalı bulunan köy yollarında Sarıkamış İlçe Özel İdare Karla Mücadele ekipleri çalışma başlattı. Ekiplerin yol açma çalışmaları aralıksız devam ediyor.

"Meteoroloji uyarıda bulunmuştu"

Öte yandan Meteoroloji 16. Bölge Müdürlüğünden yoğun kar yağışı uyarısı yapılmıştı.

Meteoroloji 16. Bölge Müdürlüğünce yapılan son değerlendirmelere göre; bugünden itibaren Iğdır’ın yüksek kesimleri ile Ağrı ve Kars’ta kuvvetli karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor. Pazartesi gece saatlerinde etkisini kaybetmesi beklenen kuvvetli kar yağışlarıyla birlikte ulaşımda aksamalar, buzlanma ve don gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

ÇILDIR BEYAZ GELİNLİĞİNİ GİYDİ

Çıldır'a mevsimin ilk karı düştü, her taraf beyaza büründü.

Günler öncesinden meteorolojinin bölgedeki kar beklentisi bu sabah itibariyle yoğun bir şekilde yağmaya başladı. Sabah saatlerinde tipi ile birlikte yağan kar kısa süre içerisinde her yeri beyaza bürüdü.

Hafta başı olması münasebetiyle kış lastiksiz araçlar ve yayalar büyük zorluklar yaşarken, Çıldır belediyesine ait araçlar sürekli temizlik çalışması yaptı.

ARDAHAN'A MEVSİMİN İLK KARI YAĞDI

Ardahan kent merkezine mevsimin ilk karı düştü. Güne karla uyanan kent halkı, karın bu yıl önceki yıllara oranla geç yağdığını söyledi.

Kentte gece saatlerinde başlayan yağmur, sabahın erken saatlerinde yerini kara bıraktı. Kent merkezi kısa sürede beyaza büründü. Güne beyaz örtüyle uyanan vatandaşlar, bu yıl karın geç yağdığını söyledi.

Soba ve kaloriferlerin yakılmaya başlandığı Ardahan'da kışlık giyecekler de gardıroptaki yerlerini almaya başladı.

MALATYA’DA ŞİDDETLİ FIRTINA KONTEYNERİ UÇURDU

Malatya’nın, Akçadağ ilçesinde etkili olan şiddetli fırtına konteyneri uçurdu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün kuvvetli rüzgar ve yağış uyarısında bulunduğu kentler arasında yer alan Malatya’da şiddetli fırtına konteynerleri uçurdu.

Akçadağ ilçesi Resuluşağı Mahallesi’nde meydana gelen olayda, fırtınanın etkisiyle yaklaşık 40 metre savrulan konteyner bir ağaca çarparak durabildi. Şans eseri yaralananın olmadığı olayda maddi hasar meydana geldi.

Kuvvetli rüzgar ve yağışlı havanın kent genelinde bir süre daha etkili olması beklenirken, yetkililer çatı uçması, ağaç devrilmesi, ulaşımda aksamalar, soba ve baca gazı zehirlenmeleri gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması konusunda vatandaşlara uyarıda bulundu.

MUŞ’TA KARLA MÜCADELE MESAİSİ BAŞLADI

Muş’ta yüksek kesimlere mevsimin ilk karının yağmasıyla birlikte karla mücadele çalışmaları başladı.

Muş'ta, bu sabah saatlerinde yüksek kesimlerde etkisini gösteren kar yağışıyla birlikte İl Özel İdaresi ekipleri, 2 bin 500 rakımlı Kurtik Dağı'nda kar temizleme çalışmasına başladı. Yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı nedeniyle 2 bin 500 rakımlı Kurtik Dağı bölgesinde kar kalınlığı yer yer 10 santimetreye ulaştı. 10 köy ve 22 mezraya ulaşımın sağlandığı Üçevler grup köy yolunun Çavuştepe mevkiinde karla mücadelesine başlayan İl Özel İdaresi ekipleri, yolu kısa sürede ulaşıma açtı.

Mevsimin ilk karla mücadele çalışmasına başlayan İş makinesi operatörü Medeni Karasu, kar ve tipi nedeniyle kış mevsiminde bölgenin sık sık kapandığını ifade ederek, “Mevsimin ilk karla mücadele çalışmasına başladık. İl Özel İdaresi ekipleri olarak 2 bin 500 rakımlı Üçevler Grup Köy Yolu Çavuştepe mevkiinde başladık. 10 köyü 22 mezara bulunuyor. Şu anda ulaşımı sağladık. Kar kalınlığı yer yer 10 santim metre civarında burada sürekli fırtına nedeniyle yol kapanıyor. Bizde ekip olarak çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdüreceğiz” dedi.

BAŞKALE'DE KAR YAĞIŞI: 7 YERLEŞİM YERİNİN YOLU KAPANDI

Van'ın Başkale ilçesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle ilçe beyaza bürünürken, 7 yerleşim yerinin yolu ise ulaşıma kapandı.

Türkiye genelinde yaşanan olumsuz hava, Doğu Anadolu Bölgesi'nde de hayatı etkisini göstermeye başladı. Van'ın Başkale ilçesinde etkili olan kar yağışı sonrası ilçe merkezi beyaza bürünürken, yüksek kesimlerde 30 santimetreye ulaşan kar kalınlığı nedeniyle 7 yerleşim yerinin yolu ise ulaşıma kapandı.

Van Büyükşehir Belediyesi ve Başkale Belediyesi karla mücadele ekipleri kapanan mahalle ve mezra yollarını ulaşıma açmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Van-Hakkâri kara yolu üzerindeki 2 bin 730 rakımlı Güzeldere Geçidi’nde ise kara hazırlıksız yakalanan sürücüler zor anlar yaşadı. Yolda mahsur kalan araçlar için Karayolları Van Bölge Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı.

GÜZELDERE GEÇİDİ’NDE KAR YAĞIŞI

Van-Hakkari karayolu üzerinde bulunan 2 bin 730 rakımlı Güzeldere Geçidi'nde kar yağışı sürücülere zor anlar yaşatıyor.

Kentte 3 gündür etkili olan yağmur, yüksek kesimlerde yerini kar yağışına bıraktı. Araç trafiğinin yoğun olduğu Van-Hakkari karayolu üzerindeki 2 bin 730 rakımlı Güzeldere Geçidi’nde kar yağışı ve tipiden dolayı görüş mesafesinin zaman zaman 30 metreye kadar düşmesi sonucu sürücüler zor anlar yaşıyor. Zincirsiz yola çıkan ağır tonajlı araçlar Güzeldere Geçidi’nde yolda kaldı.

Karayolları ekipleri ise bir yandan yolu kardan temizlerken, bir yanda da yolda kalan araçları kurtardı.

BAYBURT'TA KAR YAĞIŞI ETKİLİ OLUYOR

Bayburt'ta gece saatlerinde başlayan kar yağışı, sabaha kadar devam etti.

Soğuk hava ve ayaz, kar yağışıyla birlikte yerini ılıman havaya bıraktı. Haftanın ilk gününde, sabahın erken saatlerinde işe giden vatandaşlar, ilk önce araç üzerlerini ve iş yeri önlerini temizleyerek işe koyuldular. Bazı vatandaşlar bu sene karın geç yağdığını belirtirken, bazıları da 20 Kasım'da tam vaktinde yağdığını söylediler.

Eski kışların kalmadığını söyleyen Süheyla Demir isimli vatandaş, "Tam vaktinde kar yağdı, hava biraz soğuk ama o kadar olacak. Geçen seneyle hemen hemen aynı ayda yağdı. Kuraklığın etkisini biz Bayburt'ta hissetmiyoruz ama büyük şehirler bu durumdan çok etkileniyor. Allah büyüktür, derdini veren rabbim dermanını da muhakkak verir. Eskiden kar belimizi geçerdi, şimdi eski kışlar, kar yağışları yok. Biz eski kışları özlüyoruz, iklimin değişmesi mevsimleri de değiştirdi" dedi.

20 Kasım'da yağan karın tam vaktinde yağdığını kaydeden İsmail Bozkır isimli vatandaş ise kar yağışını dört gözle beklediğini söyledi. Dükkan önünü süpüren Muharrem Midilli isimli vatandaş ise, "kar yağışı berekettir, inşallah daha çok yağar" diyerek, "Sabah bir uyandık kar yağmış, kar berekettir inşallah daha fazla yağar. Şaşırmadık kar yağışına bekliyorduk, geç bile kaldı" ifadelerini kullandı.

KAR VE TİPİDEN ARAÇLAR YOLDA KALDI

Kar ve tipinin etkili olduğu yüksek kesimlerde ulaşımda aksamalar yaşandı.

Gece saatlerinde başlayan kar yağışı dolayısıyla Bayburt - Erzurum karayolunun 2400 rakımlı Kop Dağı Geçidinde, Sivas - Erzincan karayolu 2190 rakımlı Kızıldağ Geçidinde ve Tercan - Erzurum arasında bulunan 2050 rakımlı Tepebaşı Geçidinde ulaşımda zaman zaman aksamalar yaşandı.

Karayolları ekipleri güzergahlarda kar küreme ve tuzlama çalışması yürütmesine rağmen ağır tonajlı araçların makaslama yaparak yolu kapatmaları üzerine uzun araç kuyrukları oluştu.

Kar ve tipi ilerleyen saatlerde etkisini azaltırken yollarda karla mücadele çalışmaları sürüyor.

 

 
Palandöken Belediyesinden kar mesaisi
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan millete seslendi
YORUMLAR
 Onay bekleyen yorum yok.

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Neleri kabul ediyorum: IP adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
 

Bu haber henüz yorumlanmamış...

FACEBOOK YORUM
Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın hemen onaylansın...
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Emniyet sürücüleri uyardı
Erzurum Emniyet Müdürlüğü kış ayları ve beraberinde başlayan kar yağışı nedeniyle sürücüleri uyardı.
Ala: 'İsrail bir çete gibi davranıyor'
AK Parti Genel Başkan Vekili ve Bursa Milletvekili Efkan Ala, "İsrail ...
Oktay: ‘Destekliyoruz’
Oktay; 'KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar tarafından ortaya konulan iki devletli ...
 
Üniversiteliler Gazze için yürüdü
İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını protesto eden Atatürk Üniversitesi ...
ATAUNİ’den ‘İsrail’i Kınama Yürüyüşü’
Atatürk Üniversitesi camiası İsrail’i yürüyüşle kınayacak. Gazze’deki ...
Güler’den Milli azim ve kararlılık mesajı
Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Bakanlığının ...
 
Türkiye Tapu uygulamasında geri sayım
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün tapu işlem süreçlerini kişi ve mekana ...
Bak: 'Genç Teknoloji Destek başvuruları başladı'
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Genç Teknoloji Destek başvurularının başladığını duyurdu.
Vali Çiftçi, muhtarlarla istişare etti
Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, Yakutiye İlçesi mahalle muhtarları ile ...
 
ERZURUM GAZETESİ
YAZARLAR
İstemihan Bulutlar
İstemihan Bulutlar
Turist ders vermiş..
Ali Kemal Koçak
Ali Kemal Koçak
Tövbe Almak mı, Tövbe Etmek mi?
İzzet Fehmi Aksakal
İzzet Fehmi Aksakal
15 Temmuz: Hainler ve Kahramanlar
Mahmut Akdağ
Mahmut Akdağ
Bayram, Gazze ve Kurban..
Kadir Sabuncuoğlu
Kadir Sabuncuoğlu
Neden ‘Erzurum’a Selam Söyle’ Adını Verdi?
Ö. Faruk Kayaalp
Ö. Faruk Kayaalp
Gazze’den Doğu Türkistan’a Dinmeyen Ağıt: Akif’in Uyarısı
ERZURUM
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ARŞİV
ANKET
Erzurumspor’da öncelik ne olmalı?

Mevcut kadro korunmalı
Önce Hakan Kutlu ile sözleşme yenilenmeli
Tüm takım yenilenmeli
Yeni Stadyum inşaatı başlamalı
Büyükşehir Taraftara Erzincan’a ulaşım desteği vermeli
Erzurumspor’a mali destek kampanyası başlatılmalı
Erzurumspor’un mevcut kadrosuna özel pirim verilmeli


Sonuçları göster Anket arşivi
FACEBOOK'TA ERZURUM GAZETESİ
TWITTER'DA ERZURUM GAZETESİ
Ana Sayfa Guncel Asayiş Siyaset Ekonomi Eğitim Kültür-Sanat Sağlık-Yaşam Spor Araştırma İnceleme Bölgeden
KünyeHakkımızda KünyeKünye İletişimİletişim FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ RSSRSS Sitene EkleSitene Ekle Günün HaberleriGünün Haberleri
Maxiva