ford ercihan otomotiv
Ana Sayfa Guncel Asayiş Siyaset Ekonomi Eğitim Kültür-Sanat Sağlık-Yaşam Spor Araştırma İnceleme Bölgeden Türkiye Teknoloji Seçime Doğru
Kazada ağır yaralanmıştı hayatını kaybetti
Kazada ağır yaralanmıştı hayatını kaybetti
Kaza kurşunuyla kuzenini vurdu
Kaza kurşunuyla kuzenini vurdu
Şener ailesi yasta
Şener ailesi yasta
ETÜ Türk Dünyasına tanıtıldı
ETÜ Türk Dünyasına tanıtıldı
 Sivasspor Erzurum kampını seçti
 Sivasspor Erzurum kampını seçti
HABERLER>GUNCEL
19 Mayıs 2024 Pazar - 12:16

Doğu Anadolu’da Milli Coşku zirvede

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı tüm ülkede olduğu gibi Doğu Anadolu Bölgesi illerinde de milli coşku, heyecan ve duruşla kutlandı. İllerde Gençlik yürüyüşleri gerçekleştirildi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk şükran, minnet ve saygıyla anıldı.

Doğu Anadolu’da Milli Coşku zirvede

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı tüm ülkede olduğu gibi Doğu Anadolu Bölgesi illerinde de milli coşku, heyecan ve duruşla kutlandı. İllerde Gençlik yürüyüşleri gerçekleştirildi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk şükran, minnet ve saygıyla anıldı.

Bölgede Cumhuriyeti kuran il Erzurum başta olarak, tüm illerde gençlik organizasyonları büyük ilgi gördü. Muş’ta Gençlik Yürüyüşüne 1071 genç katıldı.

BİNGÖL'DE 19 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI

Bingöl'de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 105’inci yılı coşkuyla kutlandı.

Ülke genelinde olduğu gibi Bingöl'de de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 105’inci yılı coşkuyla kutlandı. Program, Karşıyaka Mahallesi'ndeki Şehir Stadyumu'ndaki İstiklal Marşı ile başladı. Daha sonra Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde koşu yarışması yapıldı.

Günün anlam ve önemine ilişkin açıklama yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu, “19 Mayıs milletimizin 'Ya İstiklal Ya Ölüm' parolasıyla çıktığı ve sonunu zaferle taçlandırdığı bu kutlu yolculuğun ilk günüdür. 19 Mayıs tarih sahnesinde milletimizin şaha kalkışının başlangıç günüdür. 19 Mayıs milletimizin en zor şartlarda dahi azmi ve manevi gücüyle askeri ve teknik gücü yüksek devletleri mağlup edebileceğinin ispat günüdür. 19 Mayıs milli egemenlik ve milli iradenin hakimiyet günüdür” dedi.

Konuşmanın ardından jimnastik, tekvando ve halkoyunları gösterileri yapıldı. Ayrıca 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle kent genelinde çeşitli yarışmalarda dereceye girenlere ödülleri verildi. Program, bayrak yürüyüşünün ardından son buldu.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programına Vali Ahmet Hamdi Usta, Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan, İl Jandarma Komutanı Bilgihan Yeşilyurt, İl Emniyet Müdürü Şükrü Orhan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.

HAKKARİ’DE 19 MAYIS COŞKUSU

Hakkari’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı.

Valilik önündeki Atatürk heykeline Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çelenginin sunulmasının ardından şehir stadyumunda devam eden program, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Burada bir konuşma yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Emin Yıldırım, Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’da ilk adımı atarak milli mücadele ateşini tutuşturduğu tarihin 19 Mayıs 1919 olduğunu hatırlatarak, “19 Mayıs esarete hiçbir vakit boyun eğmemiş, hürriyete tutkun, necip milletimizin yeniden ayağa kalktığı ve Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı tarih olmuştur. 19 Mayıs, kurtuluşun ilk adımıdır” dedi.

Şiir, gençlik merkezinin hazırladığı halk oyunları gösterisi, jimnastik, judo ve güreş etkinlikleriyle devam eden program, alana kurulan kıl çadır ve yok olmaya yüz tutmuş el sanatları sergisinin gezilmesiyle son buldu.

Programa Vali Ali Çelik, Cumhuriyet Başsavcısı Harun Ünlüsoy, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Necip Çarıkcıoğlu, Emniyet Müdürü Nurettin Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Onay, asker, polis ve çok sayıda vatandaş katıldı.

KARS’TA 19 MAYIS COŞKUSU

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, tüm yurtta olduğu gibi Kars'ta da coşkuyla kutlandı. Uzun yıllar sonra Şehir Stadyumu’nda yapılan etkinlikler renkli görüntüler ortaya çıkardı.

Öğrencilerin kıyasıya çuval yarışı, halat çekme yarışı ve yumurta taşıma yarışları bayrama damgasını vurdu.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk Anıtına Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün çelenginin konulmasıyla başladı.

Etkinlikler daha sonra Atletizm Pistinde (Şehir Stadyumu) devam etti. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Ayhan Yüreğir yaptı.

Etkinlikler yapılan konuşmaların ardından öğrencilerin gösterileriyle devam etti. Öğrencilerin çuval yarışı, halat çekme ve kaşıkta yumurta taşıma yarışları renkli görüntülere sahne oldu. Kıyasıya mücadele eden öğrencilere katılımcılarda alkışlarla destek verdi.

19 Mayıs törenleri gençlik haftasında dereceye giren öğrencilere hediyelerinin verilmesiyle son buldu.

Törene Vali Ziya Polat, AK Parti Milletvekili Adem Çalkın, CHP Milletvekili İnan Akgün Alp, Belediye Başkan Vekili Turgay Kızılörenli, kurum ve daire amirleri, öğrenciler, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.

ARDAHAN’DA 19 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI

Ardahan’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, coşkuyla kutlandı.

Karagöl Mahallesindeki 80. Yıl Cumhuriyet Stadındaki kutlamalara Ardahan Valisi Hayrettin Çiçek, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, 25. Hudut Tugay Komutanı Tuğgeneral Mehmet Cihanoğlu, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Ardahan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ramazan Demir, günün anlam ve önemini beliren konuşmasını gerçekleştirdi. Demir, konuşmasında, ’’Bugün ulusumuzun kurtarıcısı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dava ve silah arkadaşlarıyla birlikte yedi düzel düşmanın Türk topraklarına saldırışına masum ve temiz kalpli Anadolu insanının yıllar süren gözyaşına dur demek için çıktığı mukaddes deniz yolculuğunu tamamlayarak Anadolu topraklarına bastığı umutların yeşerdiği gündür. 19 Mayıs kurtuluş meşalesinin yakıldığı gün olarak; genciyle, yaşlısıyla, kadını erkeğiyle vatan müdafaası için tek yürek olabilmeyi başarmış kahraman Türk milletinin yeniden şahlanışının başlangıç günüdür. Tarih boyu esir düşmemiş, mertlikten taviz vermemiş, sadece barış için savaşan kahraman Türk’ün zulme baş kaldırışının ve Anadolu’nun yeniden vatan olma adıdır" dedi.

Konuşmanın ardından Ardahan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü jimnastik, judo ve güreş sporcuları bir gösteri gerçekleştirdi. Halk oyunları gösterisinin ardından Gençlik Haftası kapsamında düzenlenen sportif müsabakalarda dereceye giren sporculara madalyaları verildi.

IĞDIR’DA MİLLİ COŞKU

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve 18 silah arkadaşının Milli Mücadele'yi başlatmak üzere Samsun'a çıkışının 105. yıl dönümü Iğdır'da düzenlenen törenle kutlandı.

Iğdır Valiliği tarafından hazırlanan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 105. yıl dönümü kutlama programı Iğdır Merkez Atatürk Mahallesi Atatürk Futbol Sahasında yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşından sonra günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı. Kutlu yürüyüşün başlangıcının temellerin 105 yıl önce atıldığını belirten Iğdır Valisi Ercan Turan; "Gazi Mustafa Kemal Atatürk kurtuluş mücadelesini başlatmış ve bir güçlü devletin temelini sağlam bir şekilde Samsun'a atmıştır. Bugün güçlü bir Türkiye'nin temelleri o güzel azim ve kararlılık ile büyük bir birlik ve beraberlik de atılmıştır. Bu 19 Mayıs ruhu bir asırdır güçlü bir şekilde devam ediyor. Türkiye Cumhuriyeti ikinci asra da güçlü bir şekilde gençlerimiz ile beraber yürüyor" dedi.

Program, düzenlenen spor etkinliklerinden sonra sona erdi.

ELAZIĞ’DA 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ETKİNLİKLERİ

Elazığ’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Atatürk Anıtı’na çelenk konuldu.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş Mücadelesini başlatmak için 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkışının 105. yılı, yurt genelinde olduğu gibi Elazığ’da da çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından Valilik Meydanında tören düzenlendi. Törene, Gençlik Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, kurum müdürleri, öğrenci ve vatandaşlar katıldı. Gençlik Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren’in Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başlayan tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla son buldu.

Gençlik Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun'dan başlatmış olduğu yaylım tüm Anadolu’yu sarmıştı. Fedakarca tüm halkımız büyük mücadele gösterip istiklal mücadelesini kazandı. Bunları konuşurken çok kısa bir şekilde ifade ediyoruz ama o gün Anadolu’nun her yerinde vatan aşkı ile yanan insanlar büyük bir mücadele örneği gösterdi. Hakikaten hepimizin omuzlarına büyük bir yük yüklediler. Bu yük dün de omuzlarımızda vardı, bundan sonra da olmalı” dedi.

AHLAT’TA 19 MAYIS COŞKUSU
Bitlis’in Ahlat ilçesinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı.
Program, sabah saatlerinde ilçenin Yukarı Çarşısından başlayarak kapalı spor salonuna kadar süren gençlik yürüyüşüyle başladı. Dev bayrağı ve Atatürk posteriyle yürüyen gençler, daha sonra kutlama alanına geldi. Buradaki program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti. Voleybol ve jimnastik gösterilerinin yapıldığı program, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye girenlere ödüllerinin verilmesiyle son buldu.
Kutlama programına Ahlat Kaymakamı Batuhan Bingöl, Ahlat Belediye Başkan Vekili Sunullah Yıldırım, Ahlat Cumhuriyet Savcısı Bayram Dedeoğlu, bazı kurum amirleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

ÇATAK’TA MEŞALELİ 19 MAYIS YÜRÜYÜŞÜ

Van’ın Çatak ilçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında meşaleli yürüyüş yapıldı.

Çatak İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünün organize ettiği meşaleli yürüyüş, hükümet konağı önünde başladı. Askeri personeller, öğrenciler ve vatandaşlar ellerinde Türk bayrağı ve meşaleler ile sloganlar atarak yürüyüşe katıldı. Kalabalık, ellerinde meşaleler ve Türk bayrakları ile askeri personelin marşları eşliğinde Atatürk ve Mareşal Fevzi Çakmak caddelerinde yürüyüş yaptı.

Yürüyüşe katılan Kaymakam Sakarya, “Gençlerimizden oluşan 19 Mayıs kortejimizle, vatandaşlarımızı selamlayarak, gururla geçtik. Milli mücadele başlangıcını gençlerimize armağan eden Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda yürümenin gururuyla, gençlerimizden aldığımız umutla büyük bayramımızın startını verdik” diye konuştu.

Yürüyüşe Çatak Kaymakamı Sercan Sakarya, eşi Duygu Sakarya, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Gülali Çendik, İlçe Tabur Komutanı Yüzbaşı Emre Göksu, Emniyet Amiri Ünal Tanış, Gençlik ve Spor Müdürü Engin Fırat Sarıtaş, askeri personel, kurum amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

TERCAN'DA GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI

Erzincan’ın Tercan ilçesinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 105. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde Gençlik Yürüyüşü düzenlendi.

Düzenlenen Gençlik Yürüyüşü İlçe Emniyet Müdürlüğü önünden başlayarak Hükümet Konağı önünde son buldu. Gençlik Yürüyüşüne Gençlik ve Spor İlçe Müdür Fevzi Koçoğlu, İlçe Emniyet Müdürü vekili komiser Muhammed Ali Demirci, Bölük komutanı Jandarma Üsteğmen Yasin Gökçe, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yahya Güneş, beden eğitimi öğretmenleri, kurum amirleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

MUŞ’TA DÜZENLENEN GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜNE 1071 GENÇ KATILDI

Muş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından "19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı" etkinlikleri kapsamında düzenlenen 'Gençlik Yürüyüşüne' 1071 genç katıldı.

Muş'ta "19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı" etkinlikleri kapsamında düzenlenen 'Gençlik Yürüyüşü' büyük bir coşku ve katılımla gerçekleşti. Muş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinliğe, 1071 genç katılarak 19 Mayıs ruhunu hep birlikte yaşadı.

Murat Nehri kenarında yaklaşık 3 kilometrelik yürüyüşün yapıldığı etkinlikte, gençlere köfte ekmek ikram edildi. Program, halayların çekilmesi, kano ve zipline etkinliği ile devam etti.

Gazetecilere açıklama yapan Muş Valisi Avni Çakır, gençlerin katılımı ile keyifli bir yürüyüş gerçekleştirdiklerini belirterek, “Çok güzel bir havada, gençlik haftasında, gençliğimizin sporla, doğayla daha fazla bütünleşmesi noktasında güzel bir gençlik yürüyüşünü gerçekleştirdik. Şu an Muş'un en güzel noktalarının birinde, Tarihi Murat Köprüsü Murat Nehrinin kıyısındayız. Burada şu an buradaki gençlik merkezi noktamızdayız. 1000’e yakın gencimizin katılımıyla, güzel bir havada, yaklaşık 3 kilometrelik parkurda yürüyüşümüzü gerçekleştirdik. Yarın da inşallah hep beraber, coşkuyla 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nızı kutlayacağız. Muş'ta gençliğimizin daha çok sporla, daha çok doğayla, daha çok böyle kütüphaneyle, eğlenceyle, buluşması noktasında gençlik haftasını hep birlikte ilgili kurum ve kuruluşlar, yoğun bir işbirliği içerisinde yaptık. Yoğun bir faaliyet içerisindeyiz. Bu etkinlik de onlardan bir tanesi diyebiliriz” dedi.

Yürüyüşün sona erdiği noktada gençlerle halay çeken Vali Çakır’ın Eşi Bahar Çakır, “Gençlerimize ortak olmak beni çok mutlu etti. Gençlerimiz ile birlikte halay çektik. Güzel bir gün geçirdik. Gençlerimize sağlıklı günler ve iyi eğlenceler diliyorum” şeklinde konuştu.

Tarih Murat Köprüsünün Muş Valisi Avni Çakır’ın Eşi Bahar Çakır, Garnizon Komutanı Ulaştırma Albay Ali Osman Sağlam, Vali Yardımcıları, Kurum Amirleri, vatandaşlar, öğrenciler ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

VALİ ALİ ÇELİK 19 MAYIS YÜRÜYÜŞÜNE KATILDI

Hakkari Valisi Ali Çelik, 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında düzenlenen doğa yürüyüşüne katıldı.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, Vali Ali Çelik vatandaşlarımız ile beraber doğa yürüyüşüne katıldı. Sabah saatlerinde başlayan ve 5 kilometrelik mesafede düzenlenen yürüyüş, doğaseverlerin büyük ilgisini çekti. Etkinlik, doğayla iç içe keyifli anlara sahne olurken, katılımcılar hem spor yapmanın hem de milli bayramımızı kutlamanın coşkusunu yaşadı. Vali Çelik, etkinlik öncesinde yaptığı konuşmada, bu tür etkinliklerin hem toplum sağlığına hem de birlik ve beraberliğe katkı sağladığını vurguladı.

Yürüyüş sonrası katılımcılara çeşitli ikramlar sunuldu ve hatıra fotoğrafları çekildi. 19 Mayıs'ın ruhuna uygun olarak gerçekleştirilen bu etkinlik, vatandaşlarımız tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı.

 
ESKİ 2024 bütçesi onaylandı
 
Çomaklı’dan 19 Mayıs mesajı
YORUMLAR
 Onay bekleyen yorum yok.

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Neleri kabul ediyorum: IP adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
 

Bu haber henüz yorumlanmamış...

FACEBOOK YORUM
Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın hemen onaylansın...
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Tanfer: ’19 Mayıs milli uyanışın sembolü’
Erzurum Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Tanfer, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ...
Kurtulmuş: ‘19 Mayıs kararlılığın, azmin ifadesidir’
TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, "19 Mayıs, bizim milli tarihimizin sıradan ...
Atama kararları yayımlandı
Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.
 
Tasarruf Tedbirleri Genelgesi yayımlandı
 Tasarruf Tedbirleri ile İlgili Cumhurbaşkanlığı Genelgesi Resmi Gazete’de yayımlandı.
Erzurum akraba evliliğinde 17’inci sırada
ERZURUM GAZETESİ ÖZEL HABERİDİR - Erzurum’da 2023 yılında 4 bin 438 evlilik ...
Erbaş: 'Gazzeliler mutlaka zafere ulaşacaktır'
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “O masum yavrular, o şehitler ...
 
Erzurum nüfus yoğunluğu verileri açıklandı
ERZURUM GAZETESİ ÖZEL HABERİDİR - Erzurum’da 16 yıllık bazda en yüksek ...
Erzurum Türkiye ortalamasını geçti
ERZURUM GAZETESİ ÖZEL HABERİDİR - Erzurum’da ortalama hane halkı büyüklüğü ...
Milli coşku doruğa çıkacak
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası, ...
 
ERZURUM GAZETESİ
YAZARLAR
Mahmut Akdağ
Mahmut Akdağ
Bayram, Gazze ve Kurban..
Kadir Sabuncuoğlu
Kadir Sabuncuoğlu
Neden ‘Erzurum’a Selam Söyle’ Adını Verdi?
Ö. Faruk Kayaalp
Ö. Faruk Kayaalp
Gazze’den Doğu Türkistan’a Dinmeyen Ağıt: Akif’in Uyarısı
Ahmet Göksan
Ahmet Göksan
Konunun Mülkiyeti 
Ayhan Kara
Ayhan Kara
Ülkü Ocakları Mektebi ve Yiğido Mehmet Şarkışla
Ali Kemal Koçak
Ali Kemal Koçak
Kibirli Siyaset Aktörleri ve AK Parti'nin Değişim İhtiyacı
ERZURUM
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ARŞİV
ANKET
Erzurumspor’da öncelik ne olmalı?

Mevcut kadro korunmalı
Önce Hakan Kutlu ile sözleşme yenilenmeli
Tüm takım yenilenmeli
Yeni Stadyum inşaatı başlamalı
Büyükşehir Taraftara Erzincan’a ulaşım desteği vermeli
Erzurumspor’a mali destek kampanyası başlatılmalı
Erzurumspor’un mevcut kadrosuna özel pirim verilmeli


Sonuçları göster Anket arşivi
FACEBOOK'TA ERZURUM GAZETESİ
TWITTER'DA ERZURUM GAZETESİ
Ana Sayfa Guncel Asayiş Siyaset Ekonomi Eğitim Kültür-Sanat Sağlık-Yaşam Spor Araştırma İnceleme Bölgeden
KünyeHakkımızda KünyeKünye İletişimİletişim FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ RSSRSS Sitene EkleSitene Ekle Günün HaberleriGünün Haberleri
Maxiva